ARAŞTIRMA

PROJELENDİRME

UYGULAMA

2011 senesinden bu yana birçok mekanın ve alanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.

Yurt içinin yanı sıra yurt dışında elde ettiğimiz başarıları, her biri alanında uzman bir kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta…

Murat YAŞAR

İşletme Sahibi

Tanıtım alanı

Hakan PAMUKÇU

İnşaat Müh. Proje Müdürü

Tanıtım alanı

Suat YAŞAR

Müdür

Tanıtım alanı

Bayan Profil

Ebru Nur BAYSAR

Mimar

Tanıtım alanı

Murat DOĞAN

İşletme Müdürü

Tanıtım alanı

Enes ŞAHİN

İnşaat Teknikeri

Tanıtım alanı